BoConcept rozwija się w krakowskim Diamante Plaza
BoConcept rozwija się w krakowskim Diamante Plaza

Kraków

BoConcept rozwija się w krakowskim Diamante Plaza

Pochodząca z Danii marka, która od ponad 60 lat projektuje i produkuje wysokiej klasy meble, wynajęła dodatkową powierzchnię na parterze krakowskiego kompleksu Diamante Plaza. Co więcej, BoConcept zdecydował się na przedłużenie dotychczasowej umowy w budynku należącym do wiodącej hiszpańskiej firmy budowlanej Aldesa. Za wynajem powierzchni w Diamante Plaza od blisko roku odpowiada BNP Paribas Real Estate Poland.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm meblarskich z salonami obecnymi w ponad 60 krajach na całym świecie wprowadziła się do Diamante Plaza w 2010 roku. Po ośmiu latach obecności w kompleksie położonym w postindustrialnej dzielnicy Krakowa – Zabłociu – BoConcept zdecydował się na powiększenie dotychczasowego salonu o kolejne 70 m kw. i przedłużenie dotychczasowej umowy najmu.

To dla nas wspaniała wiadomość, tym bardziej, że BoConcept to jeden z naszych pierwszych najemców. Cieszy nas to tym bardziej, że ta wieloletnia współpraca  łączy nas na wielu innych polach – warto tu wspomnieć choćby o tym, że meble w recepcji naszego kompleksu pochodzą właśnie z salonu tej światowej klasy marki

Joanna Woźniak–Janusz, Facility and Lease Manager w Aldesa Polska Diamante Plaza sp. z o.o.

Dodatkowa powierzchnia i nowa umowa pokazują, że BoConcept dobrze czuje się w Diamante Plaza i właśnie tu chce się rozwijać. Trudno o lepszą wizytówkę miejsca, tym bardziej, jeśli mówimy o nowym etapie jakim jest prowadzona obecnie rekomercjalizacja biur. Na nowych najemców czeka ponad 7 tysięcy m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej, w tym 2,7 tys. m kw. dostępne na jednej kondygnacji

Tomasz Skrzypek, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland

Pod koniec ubiegłego roku, w odnowionej recepcji biurowca pojawiły się meble, które dla BoConcept zaprojektował jeden z najbardziej znanych współczesnych projektantów, Karim Rashid. Firma była także zaangażowana w prace koncepcyjne nad nowym wystrojem holu i recepcji.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Tomasz Skrzypek

grafika | 22,2 KB

Pobierz
Diamante Plaza

grafika | 143 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.