BoConcept rozwija się w krakowskim Diamante Plaza
BoConcept rozwija się w krakowskim Diamante Plaza

Kraków

BoConcept rozwija się w krakowskim Diamante Plaza

Opublikowany

Pochodząca z Danii marka, która od ponad 60 lat projektuje i produkuje wysokiej klasy meble, wynajęła dodatkową powierzchnię na parterze krakowskiego kompleksu Diamante Plaza. Co więcej, BoConcept zdecydował się na przedłużenie dotychczasowej umowy w budynku należącym do wiodącej hiszpańskiej firmy budowlanej Aldesa. Za wynajem powierzchni w Diamante Plaza od blisko roku odpowiada BNP Paribas Real Estate Poland.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm meblarskich z salonami obecnymi w ponad 60 krajach na całym świecie wprowadziła się do Diamante Plaza w 2010 roku. Po ośmiu latach obecności w kompleksie położonym w postindustrialnej dzielnicy Krakowa – Zabłociu – BoConcept zdecydował się na powiększenie dotychczasowego salonu o kolejne 70 m kw. i przedłużenie dotychczasowej umowy najmu.

To dla nas wspaniała wiadomość, tym bardziej, że BoConcept to jeden z naszych pierwszych najemców. Cieszy nas to tym bardziej, że ta wieloletnia współpraca  łączy nas na wielu innych polach – warto tu wspomnieć choćby o tym, że meble w recepcji naszego kompleksu pochodzą właśnie z salonu tej światowej klasy marki

Joanna Woźniak–Janusz, Facility and Lease Manager w Aldesa Polska Diamante Plaza sp. z o.o.

Dodatkowa powierzchnia i nowa umowa pokazują, że BoConcept dobrze czuje się w Diamante Plaza i właśnie tu chce się rozwijać. Trudno o lepszą wizytówkę miejsca, tym bardziej, jeśli mówimy o nowym etapie jakim jest prowadzona obecnie rekomercjalizacja biur. Na nowych najemców czeka ponad 7 tysięcy m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej, w tym 2,7 tys. m kw. dostępne na jednej kondygnacji

Tomasz Skrzypek, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland

Pod koniec ubiegłego roku, w odnowionej recepcji biurowca pojawiły się meble, które dla BoConcept zaprojektował jeden z najbardziej znanych współczesnych projektantów, Karim Rashid. Firma była także zaangażowana w prace koncepcyjne nad nowym wystrojem holu i recepcji.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Diamante Plaza

grafika | 143 KB

Pobierz
Tomasz Skrzypek

grafika | 22,2 KB

Pobierz

Camaïeu to stay at Bitwy Warszawskiej street for longer

The Polish division of the renowned French brand has extended its existing lease for nearly 300 sqm of office space in the Bitwy Warszawskiej Business Center office building from the property portfolio owned by CA Immo. Małgorzata Małecka and Magdalena Żochowska from the Office Agency Department at BNP Paribas Real Estate Poland supported CAMAÏEU in the lease term renegotiation process.