Diamante Plaza na sportowo

Kraków

Diamante Plaza na sportowo

OTCF przenosi zespół do Krakowa

Firma OTCF SA, do której należy marka 4F - zawarła umowę najmu biura o powierzchni około 2 900 m kw. brutto w biurowcu Diamante Plaza, zlokalizowanego na krakowskim Zabłociu. W transakcji wynajmującego reprezentowało BNP Paribas Real Estate. Do nowego biura przeniosą się zespoły odpowiadające kompleksowo za tworzenie, produkcję kolekcji marki 4F, OUTHORN.

Transakcja najmu z firmą OTCF potwierdza wysoką jakość powierzchni biurowych oferowanych w Diamante Plaza oraz elastyczne warunki najmu, jakie zaoferował właściciel

Tomasz Skrzypek, Starszy Konsultant, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland

Serdecznie witamy w gronie naszych najemców jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce, wspierającą polski sport i czekamy na pojawienie się OTCF S.A. w naszym

Joanna Woźniak-Janusz z Grupy Aldesa, właściciela budynku

Nowy najemca wprowadzi się do budynku na początku czwartego kwartału 2018 roku.
Diamante Plaza został oddany do użytkowania w 2009 roku w postindustrialnej części Krakowa: Zabłociu. Dziś, ten atrakcyjnie położony obszar, przeżywa dynamiczny rozwój, będąc miejscem wielu nowych inwestycji. W ubiegłym roku w Diamante Plaza przeprowadzone zostały prace inwestycyjne, związane z modernizacją systemu BMS oraz nowym wystrojem recepcji i holu. Po modernizacji, wśród nowych najemców budynku pojawiły się m.in. marki RayAllen czy Elmodis. Po zawarciu umowy z OTCF S.A. w Diamante Plaza do wynajęcia pozostaną jeszcze inne nowoczesne powierzchnie klasy A, z czego większość jest w trakcie zaawansowanych rozmów negocjacyjnych.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Diamante Plaza by night

grafika | 1,11 MB

Pobierz
Diamante Plaza

grafika | 143 KB

Pobierz
Adrian Bojczuk

grafika | 4,43 MB

Pobierz
Tomasz Skrzypek

grafika | 1,67 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.