BNP Paribas Real Estate doradzała GoldenSubmarine w wyborze nowego biura
BNP Paribas Real Estate doradzała GoldenSubmarine w wyborze nowego biura

Biura

BNP Paribas Real Estate doradzała GoldenSubmarine w wyborze nowego biura

Opublikowany

Agencja interaktywna roku 2017 według M&MP*) - GoldenSubmarine wprowadziła się do warszawskiego biurowca Grzybowska Park w połowie czerwca. Firma zajęła powierzchnię około 450 m kw. w budynku biurowym o całkowitej powierzchni użytkowej 9 tys. m kw.

Agentami reprezentującymi GoldenSubmarine w procesie doradczym oraz negocjacji warunków najmu były: Monika Wakulska – Starszy Konsultant oraz Karolina Kacperska – Młodszy Konsultant z Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland.

Istotnym aspektem przy wyborze budynku oprócz samej lokalizacji była możliwość zabezpieczenie klienta w zakresie zakazu konkurencji w wybranym budynku. Dzięki sprawnej współpracy z GoldenSubmarine jak i z samym wynajmującym, którego reprezentowała agencja Savills, udało się nam sfinalizować umowę, a nasz klient może cieszyć się nowym biurem w budynku klasy A w CBD

Monika Wakulska z BNP Paribas Real Estate

BNP Paribas Real Estate świadczyło również usługi project management, dzięki czemu klient miał pewność, że biuro, do którego się wprowadzi w 100% spełni jego oczekiwania

Karolina Kacperska z BNP Paribas Real Estate

Oprócz bliskości ścisłego centrum Warszawy, doceniamy kameralny charakter budynku. Dzięki  merytorycznej współpracy z agencją BNP Paribas Real Estate udało nam się bardzo sprawnie przeprowadzić cały proces zmiany biura naszego warszawskiego oddziału

Eliza Kicińska, Dyrektor Biura Zarządu GoldenSubmarine

GoldenSubmarine jako niezależna agencja marketingu interaktywnego od 2001 roku zajmuje się kompleksową obsługą strategiczno-kreatywną w nowych mediach. W tym czasie firma wypracowała własną metodę budowania komunikacji marketingowej „360interactive”, zdobywając zaufanie klientów z wielu branż. W tym roku firma została wyróżniona tytułem najlepszej agencji interaktywnej.
7-piętrowy biurowiec mieści się w granicach dzielnicy Śródmieście przy ulicy Grzybowskiej 5A. Usytuowany jest w ścisłym centrum komunikacyjnym przy linii tramwajowej, w niedalekiej odległości od Metra Rondo ONZ. Lokalizacja umożliwia dogodną komunikację zarówno samochodem oraz środkami transportu miejskiego. Do dyspozycji najemców i gości biurowca jest 68 podziemnych miejsc parkingowych. W pobliżu znajdują się liczne hotele, restauracje oraz punkty handlowo-usługowe.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Karolina Kacperska

grafika | 3,87 MB

Pobierz
Monika Wakulska

grafika | 3,54 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
BNP Paribas Real Estate advised GoldenSubmarine on the choice of a new office

temu

GoldenSubmarine, the interactive agency of 2017 (according to M&MP*), moved into the Grzybowska Park office building in Warsaw in mid-June. The company took up an area of approximately 450 sqm in the office building with a total usable area of 9 000 sqm.
Dobra passa dla krakowskich biur

temu

Prosperity na biurowym rynku w stolicy Małopolski trwa, o czym świadczy zarówno ilość nowych projektów dostarczanych na rynek, jak i tych będących w fazie budowy i developmentu, oraz wolumen zawieranych transakcji. Eksperci BNP Paribas Real Estate Poland podkreślają, że dynamika rynku nie wpływa znacząco na stawki czynszowe ani na poziom pustostanów, które utrzymują się na stabilnym poziomie. 
Diamante Plaza ponownie dostępne dla najemców

temu

W imieniu właściciela budynku – czołowej hiszpańskiej firmy budowlanej Aldesa – BNP Paribas Real Estate Poland, jako agent wyłączny rozpoczęło rekomercjalizację powierzchni biurowych klasy A w budynku Diamante Plaza w Krakowie.
BNP Paribas Real Estate Poland wprowadza programistów do gdańskiego biurowca

temu

Neoteric, firma z branży IT, zajmie 300 mkw. w gdańskim biurowcu C200 Office. Spółka zapewniła sobie możliwość powiększenia biura do 1 000 mkw. Firma Euro Styl całkowicie zmodernizowała budynek z lat 70. i dostosowała do standardu klasy A.

Pracownik poszukiwany: analiza wpływu rynku pracy na rozwój sektora magazynowego

Kilkunastoprocentowe wzrosty podaży nowych magazynów odnotowywane w skali roku nie mają przełożenia na współczynnik niewynajętej powierzchni, od kilku kwartałów utrzymujący się konsekwentnie na bardzo niskim poziomie, wynika z najnowszego raportu BNP Paribas Real Estate Poland. Dobra kondycja rynku to zasługa z jednej strony wysokiego popytu napędzanego konsumpcją, a z drugiej dynamicznego rozwoju sektora handlu internetowego. Przyszłość branży logistycznej i magazynowej będzie także nierozerwalnie związana z kondycją i kształtem rynku pracy.