Biuro Camaïeu na dłużej przy Bitwy Warszawskiej

Office

Biuro Camaïeu na dłużej przy Bitwy Warszawskiej

Polski oddział znanej francuskiej marki przedłużył dotychczasową umowę najmu prawie 300 m kw. powierzchni biurowej w należącym do portfela CA Immo biurowcu Bitwy Warszawskiej Business Center. W renegocjacjach parametrów umowy najmu Camaieu wspierały Małgorzata Małecka i Magdalena Żochowska z Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland.

Decyzja Camaieu o pozostaniu w dotychczasowej lokalizacji ma dla firmy strategiczne znaczenie. Oczywiście, w procesie poszukiwania optymalnego rozwiązania rozważane były różne scenariusze i inne lokalizacje, jednak finalnie przeważyły silne argumenty wynajmującego związane z parametrami finansowymi i długością nowego kontraktu, a także z dodatkowymi benefitami.

Małgorzata Małecka, Konsultant z Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland

Podjęliśmy decyzję o przedłużeniu umowy najmu w biurowcu przy Bitwy Warszawskiej ze względu na jego lokalizację, dobry dostęp do komunikacji i sprawdzony komfort pracy. To biuro na miarę naszych potrzeb, które zagwarantuje nam warunki do dynamicznego, ale przewidywalnego rozwoju.

Pierre Comet, Managing Partner, MOREORLESS

W chwili obecnej firma jest w fazie zmian strukturalnych, które mają bezpośredni wpływ na nasze potrzeby przestrzeni biurowej. Z uwagi na zachodzące zmiany zależało nam na tym aby uniknąć wielomiesięcznego procesu poszukiwania nowego biura. Dzięki współpracy z konsultantami z BNP Paribas Real Estate Poland mogliśmy zostać w obecnej lokalizacji i możemy w pełni poświęcić naszą uwagę na rozwój pozycji naszej marki na rynku.

Katarzyna Walendzik, Dyrektor Generalna, Camaïeu

Bitwy Warszawskiej Business Center jest 7-kondygnacyjnym biurowcem klasy A oferującym ponad 20 tys. m kw. powierzchni do wynajęcia. Atutem lokalizacji jest dogodny dostęp do komunikacji publicznej oraz sąsiedztwo ważnych arterii komunikacyjnych. Kompleks leżący na warszawskiej Ochocie, pomiędzy Alejami Jerozolimskimi, a ulicą Grójecką składa się z 3 części do których prowadzą osobne wejścia. Pracownicy i goście biurowca mogą skorzystać z 450 miejsc parkingowych.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z renegocacji umowy z Cameïeu w naszym obiekcie To dla nas dowód zaufania i potwierdzenie, że nasz budynek przy ul. Bitwy Warszawskiej wciąż spełnia oczekiwania najemcy. – dodaje Andrzej Mikołajczyk, dyrektor Zarządzający polskiego oddziału CA Immo.
Warszawa to jeden z głównych rynków dla CA Immo. Portfel nieruchomości CA Immo obejmuje budynki klasy A zlokalizowane głównie w obrębie warszawskiego Centralnego Obszaru Biznesu (CBD), takie jak Warsaw Towers czy Warsaw Spire Budynek B. Obiekty znajdujące się w portfolio spółki oferują łącznie koło 122 500 mkw. powierzchni najmu.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Malgorzata Malecka.jpg

grafika | 6,02 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
ECC Real Estate wchodzi do biurowca Topaz

temu

Nowe biuro firmy deweloperskiej ECC Real Estate zajmie powierzchnię około 370 mkw. Kompleks, w skład którego wchodzą biurowce Topaz i Nefryt, zlokalizowany jest w biznesowym centrum Mokotowa, przy ulicy Domaniewskiej 39. W procesie wyboru nowej siedziby najemcę wspierali konsultanci BNP Paribas Real Estate Poland.
BNP Paribas Real Estate doradzała GoldenSubmarine w wyborze nowego biura

temu

Agencja interaktywna roku 2017 według M&MP*) - GoldenSubmarine wprowadziła się do warszawskiego biurowca Grzybowska Park w połowie czerwca. Firma zajęła powierzchnię około 450 m kw. w budynku biurowym o całkowitej powierzchni użytkowej 9 tys. m kw.
Neoteric expands its square meterage

temu

The tenant, who moved to the C200 Office building a year ago to occupy 300 sqm, is today expanding its space. Similarly as a year ago, Neoteric was represented during the transaction process by Monika Wakulska and Małgorzata Małecka from the Office Agency Department at BNP Paribas Real Estate.
Neoteric rośnie w metrach

temu

Najemca, wprowadził się przed rokiem do budynku C200 Office zajmując 300 mkw, dziś powiększa się o dodatkowe metry. Podobnie jak przed rokiem, w procesie transakcyjnym Neoteric reprezentowały Monika Wakulska i Małgorzata Małecka z Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.