Z Neptuna do Siriusa, czyli warszawska przeprowadzka Aldesa Polska
Z Neptuna do Siriusa, czyli warszawska przeprowadzka Aldesa Polska

Office

Z Neptuna do Siriusa, czyli warszawska przeprowadzka Aldesa Polska

Polski oddział hiszpańskiej firmy budowlanej zmienił biuro w ramach warszawskiego kompleksu Empark i przeniósł się z budynku Neptun do Sirius. W procesie poszukiwania nowej lokalizacji i negocjacji warunków umowy dla biura, które finalnie zajmie powierzchnię niespełna 950 mkw., firmę Aldesa Polska reprezentowali eksperci BNP Paribas Real Estate Poland – Adrian Bojczuk i Magdalena Waszkiewicz.

Przeprowadzka i powiększenie biura w ramach tego samego kompleksu dowodzą, że Empark to miejsce w którym najemcy czują się dobrze, czego najlepszym przykładem może być Aldesa Polska. Park biznesowy w sercu Mokotowa to sprawdzony biurowy adres z wysoką reputacją. Najemcy doceniają także udogodnienia, inicjatywy i projekty, które właściciel biurowców adresuje nie tylko do pracowników Emparku, ale także do pracowników sąsiednich obiektów i okolicznych mieszkańców.

Adrian Bojczuk, Zastępca Dyrektora, Dział Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland

Na pracowników największego kompleksu biznesowego w Polsce, w którym swoje siedziby ma ponad setka polskich i międzynarodowych firm, czekają m.in. bezpłatne warsztaty języka angielskiego sprofilowane pod kątem biznesowym, zajęcia z jogi, a w sezonie projekcje kinowe na wolnym powietrzu. Najemcy Emparku mogą również skorzystać z oferty food trucków, które parkują w ogólnodostępnej strefie relaksu. Mocnym wzmocnieniem kompleksu była ubiegłoroczna przeprowadzka popularnego BioBazaru do biznesowego Mokotowa.

Świeża żywność tuż pod biurem to ogromny atut Emparku. Właściciel Emparku zapowiada sukcesywne powiększanie ogólnodostępnej, zielonej powierzchni, która będzie służyć zarówno pracownikom, jak i klientom BioBazaru.

Magdalena Waszkiewicz, Młodszy Konsultant, Dział BNP Paribas Real Estate Poland

Polski oddział hiszpańskiego giganta budowlanego, założonego w Madrycie w 1969 roku, dołączył do grona najemców Emparku w 2012 roku. Wynajął wtedy biuro o powierzchni około 400 mkw. w budynku Neptun. Przeprowadzka po niespełna sześciu latach wiąże się także z powiększeniem biura do 950 mkw.

Jako pracodawca dbamy o komfortowe i przemyślane miejsce pracy, które wspiera realizację celów biznesowych i rozwój firmy. Ale zależy nam także na obecności w miejscu, w którym nasi pracownicy czują się dobrze. W ostatnich kwartałach Empark włożył wiele pracy w to, by stać się miejscem interesującym i praktycznym także w wymiarze pozapracowym. To jeden z argumentów, który braliśmy pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o pozostaniu w tej lokalizacji.

Anna Ciuła, Human Resources Director, Aldesa Polska

Aldesa Polska to spółka zależna hiszpańskiej firmy budowlanej Grupo Aldesa, która swoje działania na terenie Polski rozpoczęła w 2007 roku jako generalny wykonawca obiektów w sektorze budowlanym, energetycznym, przemysłowym, infrastrukturze i wielu innych. Aldesa Polska jest także zarządcą Diamante Plaza, biurowego budynku klasy A w Krakowie.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Magdalena Waszkiewicz.jpg

grafika | 4,97 MB

Pobierz
Adrian Bojczuk (9).jpg

grafika | 6,4 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
BNP Paribas Real Estate Poland wprowadza najemcę do Klif Tower

Nowe biuro AVL Software and Functions (AVL) na 13 piętrze biurowca Klif Tower zajmie ponad 600 m kw. Eksperci z działu wynajmu powierzchni biurowych BNP Paribas Real Estate Poland reprezentowali wynajmującego podczas negocjacji warunków umowy najmu.
BNP Paribas Real Estate Poland to commercialize three office buildings managed by GTC S.A.

The landlord representation team at BNP Paribas Real Estate Poland as the exclusive agent will be responsible for leasing vacant space in the  Europlex and Irydion office buildings and the A building in the Wiśniowy Business Park complex.
Czy warszawski rynek biurowy znów osiągnie rekordowy wynik?

Sektor biurowy w stolicy na koniec I kwartału potwierdził, że popyt na nowoczesne powierzchnie biurowe wciąż jest na wysokim poziomie. W ciągu trzech pierwszych miesięcy wielkość najmu powierzchni biurowych netto osiągnęła imponujący wynik ok. 162 000 m kw. Tak wysoka wartość była dotychczas charakterystyczna raczej dla ostatniego kwartału w roku. Dlatego też, analitycy BNP Paribas Real Estate Poland uważają, że to dobra prognoza na kolejne miesiące i należy oczekiwać rekordowego rezultatu końcowego.    
BNP Paribas Real Estate Poland introduces a tentant to Klif Tower

The new AVL Software and Functions (AVL) office on the 13th floor of the Klif Tower office building will take up more than 600 sqm of space. Experts from the office agency department at BNP Paribas Real Estate Poland represented the tenant in the lease term negotiation process.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.