Hegen Polska rozgości się w Panattoni Park Szczecin II
Kopiuj tekst
Hegen Polska rozgości się w Panattoni Park Szczecin II

Industrial

Hegen Polska rozgości się w Panattoni Park Szczecin II

Jeden z kluczowych graczy specjalizujących się w sprzedaży domowego sprzętu sportowego i rekreacyjnego przez Internet, Hegen Polska zajmie w parku Panattoni Park Szczecin II ponad 9,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowej. W znalezieniu nowej lokalizacji i negocjacji warunków najmu firmę o europejskim zasięgu wspierali eksperci z Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych BNP Paribas Real Estate Poland.

Przeprowadzka do nowo powstającego kompleksu logistycznego w Trzebuszu pod Szczecinem planowana jest na początek przyszłego roku. Wysoki standard i jakość powierzchni w projekcie realizowanym przez Panattoni Europe, a także doskonała lokalizacja na obrzeżach miasta oraz bliskość portu morskiego w Szczecinie - były kluczowymi aspektami przy wyborze parku. Dodatkowo dogodne połączenie z autostradą A6, prowadzącą do Berlina oraz drogą ekspresową S3 było istotnym czynnikiem przy podęciu decyzji. Nowy magazyn ma aktywnie wspierać strategię rozwoju Hegen Polska w kraju i na rynkach zagranicznych.

Przeprowadzka do wysokiej klasy kompleksu logistycznego i konsolidacja dotychczasowych lokalizacji jest naturalnym elementem naszej ambitnej strategii rozwoju. Mamy świadomość, że grając w gronie rynkowych liderów w naszym segmencie, musimy na bieżąco poszukiwać rozwiązań, pozwalających na podnoszenie jakości naszych usług. Dzięki współpracy z BNP Paribas Real Estate Poland już od przyszłego roku wszystkie nasze operacje będziemy prowadzić z nowoczesnego kompleksu logistycznego.

Adam Bębenek, Prezes firmy Hegen Polska

Rejon Szczecina sprawdza się coraz lepiej jako lokalizacja nowych powierzchni logistycznych i magazynowych. Firmy operujące zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych – czego najlepszym przykładem jest Hegen Polska – doceniają potencjał regionu, a co za tym idzie, bliskość granicy państwa i usytuowanie na przecięciu się ważnych szlaków komunikacyjnych. Istotnymi atutami są też coraz lepsza kondycja infrastruktury transportowej, a także dostęp do wykwalifikowanej kadry.

Wiktor Kordowski, Dział Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, BNP Paribas Real Estate Poland

Hegen Polska to firma o zasięgu europejskim, która stawia na światowe marki i sprawdzonych dostawców. Sklep internetowy firmy oferuje wysokiej jakości sprzęt sportowy i rekreacyjny oraz akcesoria domowego użytku.
Powiązane artykuły
7R City Flex Szczecin idealnym miejscem dla rozwoju Artisanal Tapas
Od stycznia hiszpanska firma Artisanal Tapas zajmie w szczecińskim obiekcie będącym częścią sieci 7R City Flex 1 500 mkw. powierzchni produkcyjno-magazynowej i 300 mkw. powierzchni biurowej. W procesie poszukiwania lokalizacji i negocjacji warunkow najmu producenta przek
Hegen Polska is to settle in Panattoni Park Szczecin II
Hegen Polska, one of the leading online suppliers of domestic sports and recreation equipment, will be taking up in excess of 9 500 sqm of modern warehouse and office space in Panattoni Park Szczecin II. Experts at the Industrial and Logistics Department, BNP Paribas Rea
MBB Logistics wprowadzi się do Exeter Park Słubice

Już wkrótce firma MBB Logistics, oferująca kompleksową usługę fulfilment dla branży e-commerce, wprowadzi się do centrum logistycznego Exeter Park Słubice. Na potrzeby własnej działalności zajmie ponad 15 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowej. W znalez
BNP Paribas Real Estate wskazuje drogę nowemu graczowi na rynku logistycznym

Firma VEIS, działająca na rynku usług spedycyjno-logistycznych, zadebiutowała na polskim rynku. Logistyk specjalizujący się w transporcie towarów na kierunkach wschodnich zajmie blisko 2 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym P3 Błonie. Za znalezienie pierwszej lokalizacji dla wchodzącej na rynek firmy VEIS odpowiedzialni byli eksperci z Działu Wynajmu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych BNP Paribas Real Estate Poland.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.