„Niewidzialna Ręka” w Kazimierz Office Center
„Niewidzialna Ręka” w Kazimierz Office Center

Kraków

„Niewidzialna Ręka” w Kazimierz Office Center

Właściciel krakowskiego centrum biurowego Kazimierz Office Center - GLL Real Estate Partners - przygotował dla pracowników biurowca akcję „Niewidzialna Ręka”. Celem akcji było zwiększenie bezpieczeństwa osób, które swoją drogę do pracy przemierzają rowerem poprzez wyposażenie jednośladów w przednie i tylnie odblaski, lampki rowerowe oraz kamizelki odblaskowe. Łącznie wyposażonych zostało 243 rowerów. Akcja trwała 9 dni i została zorganizowana przez Dział Zarządzania Nieruchomościami BNP Paribas Real Estate Poland.

Kazimierz Office Center znajduje się w dynamicznie rozwijającej się biznesowej części Krakowa, wśród zakorkowanych ruchliwych arterii. Wielu z pracowników naszego biurowca porusza się w drodze do pracy na własnych jednośladach. Pojawił się więc pomysł, aby zadbać o ich bezpieczeństwo w okresie jesiennym, kiedy widoczność na drodze jest bardzo ograniczona, ze względu na pogarszające się warunki pogodowe i zapadający wcześniej zmrok. Dzięki akcji „Niewidzialna Ręka” 243 rowerzystów zyskało dodatkowe oznakowanie poprawiające widoczność ich rowerów.

Małgorzata Sęk, Senior Property Manager, BNP Paribas Real Estate Poland

W myśl akcji pakiety były zostawiane na rowerach w czasie nieobecności rowerzystów. Akcja nie była wcześniej komunikowana, aby wręczone zestawy były miłą niespodzianką dla pracowników biurowca. W dniu startu akcji, na parkingu wokół stojaków rowerowych, zostały rozwieszone plakaty wyjaśniające zamysł działań.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo pracowników biurowca. Dlatego razem z  zarządcą budynku jesteśmy otwarci na różne interesujące projekty i pomysły, które odpowiadają na aktualne potrzeby naszych najemców. Projekt “Niewidzialna Ręka” to przygotowanie rowerzystów do jesiennej aury i przede wszystkim  pewność, że pracownicy Kazimierz Office Center będą widoczni na drodze w czasie codziennych dojazdów rowerem.

Magdalena Ruta, Asset Manager w GLL Real Estate Partners

Kazimierz Office Center to nowoczesny biurowiec oferujący ponad 16 tys. m kw. powierzchni biurowej na pięciu piętrach, w tym powierzchnię handlową na parterze, zlokalizowany w Krakowie przy ul. Podgórskiej. Biurowiec posiada certyfikat BREEAM z oceną Excellent w kategoriach Building Management i Asset Performance.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Sek Malgorzata (3).jpg

grafika | 2,64 MB

Pobierz
Kazimierz Office Center.jpg

grafika | 6,59 MB

Pobierz
Niewidzialna ręka 1.JPG

grafika | 567 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
BNP Paribas Real Estate rozpocznie zarządzanie 16 obiektami logistycznymi na terenie Europy

BNP Paribas Real Estate zostało wybrane na dostawcę usług zarządzania 16 obiektami logistycznymi o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 600 000 mkw. zlokalizowanymi w pięciu krajach europejskich. Ta strategiczna umowa o ogólnoeuropejskim zasięgu została podpisana z nowo
Klif z dwoma wyróżnieniami na Gali PRCH Retail Awards

Dom Mody KLIF doceniony został za kampanię PR, z kolei Magazyn Klif  wyróżniono w gronie magazynów custom publishing. Oba projekty  realizowane były pod okiem ekspertów marketingu z Działu Zarządzania  Nieruchomościami BNP Paribas Real Estate Poland, który zarządza Domem  Mody Klif w Warszawie i Galerią Klif w Gdyni.
Magazyn Klif drugim najlepszym custom publishing w Polsce

Złote Szpalty Roku zostały przyznane Magazynowi Mody Klif w 2016 roku, a w poprzednich latach magazyn otrzymał liczne wyróżnienia. Podczas tegorocznej jubileuszowej X Gali Power of content marketing jurorzy nagrodzili to wydawnictwo brązową nagrodą. O palmę pierwszeństwa Klif walczył z dwoma innymi centrami handlowymi, krakowską Bonarką i Posnanią. Złota nie przyznano.
Znane Polki na Dzień Praw Kobiet w Atrium Tower

Od 5 marca zdjęcia i krótkie biogramy m.in. Marii Skłodowskiej – Curie, Wandy Rutkiewicz czy Wisławy Szymborskiej zawisły w holu i windach biurowca Atrium Tower. W ten sposób właściciel biurowca chce przybliżyć sylwetki Polek, które stały się symbolami kultury, nauki czy sztuki oraz celebrować Międzynarodowy Dzień Praw Kobiet przypadający 8 marca.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.