Econocom ma nowe biuro

Office

Econocom ma nowe biuro

Polski oddział Econocom, europejskiej firmy specjalizującej się w doradztwie teleinformatycznym dla organizacji, przeprowadził się do nowej siedziby w biurowcu Spektrum Tower. Firma wynajęła biuro o powierzchni 350 mkw. W imieniu Econocom, o kompleksowy proces poszukiwania nowej lokalizacji, zadbali eksperci z Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland.

Econocom Polska jest częścią globalnej grupy specjalizującej się m.in. w świadczeniu usług finansowych w postaci wynajmu aktywów informatycznych i finansowaniu kompleksowych projektów informatycznych. Od 1986 roku spółka notowana jest na giełdzie papierów wartościowych Euronext w Brukseli. Dotychczasowe biuro polskiego oddziału mieściło się w budynku Saski Point przy ulicy Marszałkowskiej 111 u zbiegu z Królewską.

W poszukiwaniu nowego biura dla Econocom Polska kluczowa okazała się dogłębna analiza potencjalnych lokalizacji, zarówno pod kątem parametrów finansowych, aspektów technicznych budynku, jak również oferty usług dodatkowych odpowiadających potrzebom młodego
i dynamicznie rozwijającego się zespołu Econocom Polska

mówi Adrian Bojczuk, zastępca dyrektora Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland

Spektrum Tower to budynek, który daje dużo możliwości. Jego naturalną zaletą, która w oczach Econocom Polska ma ogromne znaczenie, jest doskonała lokalizacja z dostępem zarówno do transportu publicznego, jak również do wszystkich udogodnień ścisłego centrum – restauracji, kawiarni czy sklepów. Dodatkowymi magnesami przyciągającymi do Spektrum Tower są m.in. nowoczesny klub fitness, restauracja i prywatna klinika. To aspekty istotne z punktu widzenia najemcy, którego celem było postawienie na lokalizację, którą polubią pracownicy

komentuje Małgorzata Małecka, Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland

Charakterystyczna bryła i architektura Spektrum Tower są rozpoznawalnymi elementami biurowego krajobrazu ścisłego centrum stolicy. Mocną stroną budynku przy Twardej 18 jest przeszklona fasada zapewniająca bardzo dobry dostęp do naturalnego światła. Spektrum Tower – który w 2015 roku poddany został modernizacji – to doskonały przykład w jaki sposób uwolnić potencjał tkwiący m.in. w wygodnej dla pracowników lokalizacji oraz przemyślanej, solidnej konstrukcji budynku i uwarunkowaniach technicznych pozwalających na wprowadzanie zmian.

Spektrum Tower wpisuje się bardzo dobrze w potrzeby naszego zespołu, a co ważniejsze wynegocjowane warunki najmu były zgodne z oczekiwaniami Econocom. Efektem pracy agencji BNP Paribas Real Estate Poland jest nowe, w pełni wyposażone biuro, przygotowane “pod klucz”
w zgodzie z odpowiadającym nam stylem oraz znaczne poprawienie standardu pracy.

podkreśla Gildas Chouin, Country Manager: Polska, Czechy i Rumunia, Econocom

Załączniki

Pobierz wszystkie

Adrian Bojczuk

grafika | 592 KB

Pobierz
Małecka Małgorzata

grafika | 1,68 MB

Pobierz
Spectrum Tower

grafika | 1,45 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.