DS Smith Polska w Panattoni Park Krakow IV

DS Smith Polska w Panattoni Park Krakow IV

Jeden z wiodących graczy na europejskim rynku opakowań tekturowych, DS Smith Polska, w najnowszej inwestycji Panattoni w regionie zajmie ponad 3,5 tys. m kw. Firmie w wyborze lokalizacji i przeprowadzeniu transakcji doradzali eksperci z BNP Paribas Real Estate Poland.

DS Smith w nowej lokalizacji zajmie ponad 3 000 m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej oraz około 400 m kw. powierzchni biurowej.

Wynajem powierzchni w nowej lokalizacji w Skawinie jest naturalnym elementem realizacji strategii wzrostu firmy w obszarze usług dla klientów. Gruntowna analiza różnych wariantów, jaką przeprowadziliśmy wspólnie z BNP Paribas Real Estate Poland, a następnie elastyczne podejście dewelopera wynikające ze zrozumienia specyfiki naszego biznesu pozwoliły na wybór optymalnej z punktu widzenia intensywnego rozwoju naszej firmy lokalizacji.

Artur Popczyk, Dyrektor Centrów Usług dla Klientów w DS Smith

Najem nowej powierzchni w Skawinie to efekt kilkumiesięcznej intensywnej i merytorycznej pracy wszystkich stron oraz kolejny krok w udanej współpracy BNP Paribas Real Estate Poland z DS Smith.

Beata Wawro, Kierownik Centrum Usług dla Klientów Małopolska w DS Smith

Cieszymy się, że grono najemców Panattoni Park Kraków IV powiększy się o DS Smith. Poza dogodną lokalizacją oferujemy naszym najemcom najwyższy standard techniczny powierzchni i elastyczne podejście do ich wymagań. Taka synergia powoduje, że udało się znaleźć rozwiązanie adekwatne do potrzeb klienta.

Justyna Kononowicz, Leasing Manager, Panattoni Europe

Dla swojego klienta poszukiwaliśmy partnera biznesowego, który zapewniłby, oprócz wysokiego standardu powierzchni, elastyczne rozwiązania umożliwiające dalszy rozwój. Jesteśmy przekonani, że Panattoni Park Kraków IV sprosta oczekiwaniom DS Smith.

Martyna Kajka, Konsultant, BNP Paribas Real Estate Poland

Intensywnie rozpoczęliśmy rok, ale naszymi priorytetami pozostaje ekspansja nie tylko na rynku krajowym, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej oraz rozwój i doskonalenie usług budujących naszą linię biznesową w BNP Paribas Real Estate Poland.

Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, BNP Paribas Real Estate w Europie Środkowo-Wschodniej

Najnowszy, czwarty etap parku logistyczno-magazynowego Panattoni w oddalonej zaledwie 10 km od stolicy Małopolski Skawinie, to 33 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Park jest dostosowany do różnego rodzaju operacji logistycznych i dystrybucyjnych prowadzonych przez firmy z branż m.in. wydawniczej, spożywczej czy logistycznej. Panattoni Park Kraków IV położony jest niespełna 800 m od węzła transportowego, w którym łączą się drogi S7 (E77) i autostrada A4 (E40). Strategiczna lokalizacja zapewnia szybkie połączenie z Krakowem, Wrocławiem, Śląskiem i Niemcami. Dodatkowym atutem projektu jest dostęp do komunikacji publicznej ułatwiający pracownikom dojazd do parku.
DS Smith jest jednym z największych w Europie dostawców rozwiązań opakowaniowych z tektury, produkowanych zgodnie z indywidualnymi specyfikacjami klienta, ze szczególnym uwzględnieniem najnowocześniejszej myśli projektowej. Na rynku polskim firma rozwija swoją działalność od 1971 roku Obecnie zatrudnia ponad 1250 osób w 9 lokalizacjach, dzięki czemu jest w stanie sprostać wszelkim wymaganiom rynku. Oferuje szeroką gamę wysokiej jakości opakowań przemysłowo-transportowych, FMCG, displayów i opakowań POS oraz palet tekturowych. Dysponuje lokalnymi centrami usług, które świadczą m.in. usługi co-packingu czy magazynowania. Działalność produkcyjną i usługową firmy wspiera Centrum Impact w Kutnie oraz Centrum PackRight w Kielcach. Są to nowoczesne i innowacyjne miejsca do bezpośredniej i kreatywnej współpracy z klientem.

fot. Panattoni Park Kraków

Załączniki

Pobierz wszystkie

Panattoni Park Kraków

grafika | 12 MB

Pobierz
Katarzyna Pyś-Fabiańczyk

grafika | 260 KB

Pobierz
Kajka Martyna

grafika | 372 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
MBB Logistics wprowadzi się do Exeter Park Słubice

Już wkrótce firma MBB Logistics, oferująca kompleksową usługę fulfilment dla branży e-commerce, wprowadzi się do centrum logistycznego Exeter Park Słubice. Na potrzeby własnej działalności zajmie ponad 15 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowej. W znalez
Hegen Polska rozgości się w Panattoni Park Szczecin II
Jeden z kluczowych graczy specjalizujących się w sprzedaży domowego sprzętu sportowego i rekreacyjnego przez Internet, Hegen Polska zajmie w parku Panattoni Park Szczecin II ponad 9,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowej. W znalezieniu nowej lokalizac
7R City Flex Szczecin idealnym miejscem dla rozwoju Artisanal Tapas
Od stycznia hiszpanska firma Artisanal Tapas zajmie w szczecińskim obiekcie będącym częścią sieci 7R City Flex 1 500 mkw. powierzchni produkcyjno-magazynowej i 300 mkw. powierzchni biurowej. W procesie poszukiwania lokalizacji i negocjacji warunkow najmu producenta przek
BNP Paribas Real Estate wskazuje drogę nowemu graczowi na rynku logistycznym

Firma VEIS, działająca na rynku usług spedycyjno-logistycznych, zadebiutowała na polskim rynku. Logistyk specjalizujący się w transporcie towarów na kierunkach wschodnich zajmie blisko 2 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym P3 Błonie. Za znalezienie pierwszej lokalizacji dla wchodzącej na rynek firmy VEIS odpowiedzialni byli eksperci z Działu Wynajmu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych BNP Paribas Real Estate Poland.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.