EQlibrium na sprzedaż

Warszawa

EQlibrium na sprzedaż

Biurowiec EQlibrium, zlokalizowany przy ulicy Jana Kazimierza na warszawskiej Woli został wystawiony na sprzedaż. Eksperci BNP Paribas Real Estate Poland doradzają spółce Waryński SA w transakcji sprzedaży budynku.

Jedenastokondygnacyjny budynek EQlibrium otwarto w pierwszym półroczu ubiegłego roku. Jest to nowoczesny budynek biurowy o standardzie technicznym klasy A. Wysoką jakość wykonania potwierdza uzyskany międzynarodowy certyfikat BREEAM na poziomie bardzo dobrym.
Łączna powierzchnia najmu EQlibrium wynosi ponad 10 tys. metrów kwadratowych, ze zdecydowaną przewagą powierzchni biurowej. Budynek cieszy się popularnością wśród najemców: został w pełni skomercjalizowany jeszcze przed oddaniem do użytku. Przestrzenie poszczególnych pięter pozostawiają najemcom możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni. Budynek oferuje łącznie 114 miejsc parkingowych na dwóch kondygnacjach podziemnych.
EQlibrium zlokalizowany jest przy ulicy Jana Kazimierza w Warszawie, w dynamicznie rozwijającej się części Woli. Lokalizacja budynku jest atrakcyjna zarówno dla korzystających z transportu publicznego jak i samochodów. Dobry dojazd zapewniają aleja Prymasa Tysiąclecia oraz ulice Wolska i Kasprzaka. Budynek znajduje się w sąsiedztwie przystanków kolejowych oraz autobusowych, a także planowanej linii tramwajowej.
BNP Paribas Real Estate Poland zostało wybrane na agenta wspierającego stronę sprzedającą – grupę holdingową Waryński.
Załączniki

Pobierz wszystkie

EQlibrium

grafika | 2,56 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.