Mihaela Oroian dołączyła do zespołu BNP Paribas Real Estate w Rumunii
Mihaela Oroian dołączyła do zespołu BNP Paribas Real Estate w Rumunii

Rumunia

Mihaela Oroian dołączyła do zespołu BNP Paribas Real Estate w Rumunii

Mihaela Oroian zajmie stanowisko Starszego Konsultanta w Dziale Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate. Odpowiedzialna będzie za rozwój usług związanych z wynajmem powierzchni biurowych na rynku rumuńskim.

Mihaela to godna zaufania profesjonalistka z dużym doświadczeniem w sektorze nieruchomości, która gotowa jest podejmować nowe wyzwania. Jej bogata wiedza na temat rynku, którą będzie się dzielić z klientami, wzmocni nasze kompetencje i pozycję w zakresie obsługi najmu biur i sprzedaży nieruchomości na rynku rumuńskim

Olga Melihov, Country Head, BNP Paribas Real Estate w Rumunii

Nieustannie realizujemy nasze krótko i długoterminowe cele, jednocześnie tworząc wiodącą firmę świadczącą usługi doradcze na rumuńskim rynku nieruchomości. Jestem przekonany, ze wiedza oraz doświadczenie członków naszego zespołu przybliża nas do osiągnięcia zamierzonych rezultatów

Louis-Maxime Juhel, Dyrektor Działu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate w Rumunii

Mihaela Oroian posiada ponad 17-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości. Wcześniej pracowała między innymi na stanowiskach Starszego Zarządcy Inwestycji w NCH Capital INC oraz Pośrednika Nieruchomości w Eurobank Property Services. Przez ponad 6 lat, była właścicielem własnej firmy Rousa Real Estate Services.
W tym roku Mihaela Oroian ukończyła studia dotyczące planowania przestrzennego na poziomie zaawansowanym oraz studia związane z rynkiem nieruchomości w ramach programu ASURED. Oroian jest także absolwentką studiów pierwszego stopnia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Bukareszcie oraz studiów magisterskich dotyczących rynku nieruchomości na tej samej uczelni.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Mihaela Oroian

grafika | 37,5 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.