Diamante Plaza ponownie dostępne dla najemców

Kraków, Biura

Diamante Plaza ponownie dostępne dla najemców

W imieniu właściciela budynku – czołowej hiszpańskiej firmy budowlanej Aldesa – BNP Paribas Real Estate Poland, jako agent wyłączny rozpoczęło rekomercjalizację powierzchni biurowych klasy A w budynku Diamante Plaza w Krakowie.

Po wielu latach 100% obłożenia, w I kwartale 2018 roku biurowiec zaoferuje ok. 7,5 tys. m kw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Dostępne będzie m.in. całe drugie piętro, którego całkowita powierzchnia użytkowa wynosi ponad 2,7 tys. m kw. Wielkość piętra oraz funkcjonalny układ powierzchni sprawiają, że swoje miejsce w biurowcu znajdą zarówno duże firmy z sektora BPO, jak również firmy mniejsze.

Ponadczasowa, przyciągająca wzrok architektura oraz zastosowane w budynku rozwiązania techniczne takie jak otwierane okna lub sprinklery (tryskacze) czynią budynek bardzo atrakcyjnym wśród potencjalnych najemców

Adrian Bojczuk, Zastępca Dyrektora, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland

Wiosną tego roku właściciel budynku podjął prace inwestycyjne związane z modernizacją systemu BMS, które wpłyną na optymalizację kosztów eksploatacyjnych. Dodatkowo, właściciel planuje odświeżenie recepcji, aby wyjść naprzeciw potrzebom obecnych i przyszłych użytkowników budynku.

Atrakcyjność Diamante Plaza potwierdza zawarta ostatnio umowa najmu. Firma z branży przemysłowej wynajęła 560 m kw. na 3. piętrze budynku. Obecnie trwają prace aranżacyjne, których celem jest dostosowanie obecnej powierzchni do wymogów Najemcy

Anna Ciuła, dyrektor Aldesa Polska Services

Biurowiec Diamante Plaza został oddany do użytkowania we wrześniu 2009 roku i był pionierską inwestycją na terenie Zabłocia - postindustrialnej części Krakowa, która dzięki systematycznej rewitalizacji przeżywa dynamiczny rozwój. Biznesowe sąsiedztwo oraz dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej sprawiają, że jest to idealne miejsce dla rozwoju firm. Bezpośrednio obok biurowca znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, a także ścieżka rowerowa pozwalające na szybki dojazd do Centrum, Dworca Głównego i pobliskich dzielnic. W pobliżu znajduje się również stacja kolejowa Zabłocie, co stanowi kolejną alternatywę dojazdu dla pracowników firm.
recepcja.jpg
O Aldesa Polska:
Aldesa Polska jest spółką-córką hiszpańskiej firmy budowlanej Aldesa Group, która została utworzona w Madrycie w 1969 roku. W Polsce firma rozpoczęła swoją aktywność w 2007 roku i działa na terenie całego kraju jako generalny wykonawca obiektów w sektorze przemysłowym, energii odnawialnej, budownictwie kubaturowym oraz infrastrukturze drogowej. Jest także deweloperem oraz zarządcą budynku biurowego klasy A Diamante Plaza w Krakowie.

Aldesa specjalizuje się w budownictwie obiektów kubaturowych i infrastrukturalnych dla inwestorów publicznych i prywatnych. Oferta firmy obejmuje realizację głównie obiektów biurowych, przemysłowych, handlowo-rozrywkowych, mieszkaniowych jak również mostów, wiaduktów, tuneli, stadionów, portów morskich i lotniczych oraz projektów w sektorze energetycznym realizowanych w technologiach węglowych, gazowych, gazowo-parowych, utylizacji odpadów i wiatrowych. Aldesa oferuje zarówno realizację projektów w systemie generalnego wykonawstwa, jak również organizację procesu inwestycyjnego od etapu koncepcji aż po utrzymanie i serwis pogwarancyjny.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Diamante Plaza - interior

grafika | 1 MB

Pobierz
Diamante Plaza - recepcja

grafika | 156 KB

Pobierz
Adrian Bojczuk

grafika | 4,83 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.