Jens Wehmhöner nominowany na stanowisko Pan-European Senior Retail Director 

Europe

Jens Wehmhöner nominowany na stanowisko Pan-European Senior Retail Director 

Opublikowany

Jens Wehmhöner MRICS (39) został mianowany na stanowisko Pan European Senior Retail Director w BNP Paribas Real Estate.

Jego główną siedzibą będzie biuro firmy w Hamburgu, a także biura w Londynie oraz Paryżu, i będzie on bezpośrednio podlegać Fionie Hamilton, Global Head of Retail for International Brands w BNP Paribas Real Estate. W swojej pracy będzie on ściśle współpracował z niemieckim zespołem odpowiedzialnym za powierzchnie handlowe kierowanym przez Christopha Scharfa, Managing Director, BNP Paribas Real Estate GmbH.  
Jens Wehmhöner posiada blisko 20 lat rozległego doświadczenia na rynku nieruchomości zawsze skoncentrowanego na nieruchomościach handlowych. Jens Wehmhöner, z wykształcenia ekonomista specjalizujący się w nieruchomościach, rozpoczął swoją karierę jako stażysta w Engel & Völkers. Począwszy od 2001 roku przez sześć lat pracował w dziale nieruchomości handlowych podlegającym linii Investment and Leasing w Kemper’s/JLL (Berlin oraz Hamburg). Zanim dołączył on do BNP Paribas Real Estate, w 2007 roku Jens Wehmhöner objął stanowisko dyrektora odpowiedzialnego za działy wynajmu nieruchomości handlowych i doradztwa w CBRE w Hamburgu.

Z ogromną przyjemnością witamy Jensa w naszym zespole. Wnosi on ze sobą szereg wysokiej jakości projektów z sektora nieruchomości handlowych, które przyczynią się do dalszego rozwoju naszej międzynarodowej platformy w tym zakresie

Fiona Hamilton, Global Head of Retail for International Brands w BNP Paribas Real Estate

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Jens Wehmhöner

grafika | 116 KB

Pobierz