Richard Malle mianowany Globalnym Dyrektorem Badań i Analiz Rynkowych w BNP Paribas Real Estate
Richard Malle mianowany Globalnym Dyrektorem Badań i Analiz Rynkowych w BNP Paribas Real Estate

Europa

Richard Malle mianowany Globalnym Dyrektorem Badań i Analiz Rynkowych w BNP Paribas Real Estate

Opublikowany

BNP Paribas Real Estate ogłasza powołanie Richarda Malle na stanowisko Globalnego Dyrektora Badań i Analiz Rynkowych.

Bazując na współpracy z wszystkimi zespołami Badań i Analiz Rynkowych na terenie Europy, Richard będzie odpowiedzialny za koordynację oraz opracowywanie analiz rynkowych na międzynarodowym poziomie, wspierając w ten sposób procesy decyzyjne związane z nieruchomościami klientów wszystkich linii biznesowych BNP Paribas Real Estate.

Europejskie zespoły Badań i Analiz Rynkowych to ponad 50 pracowników w biurach na terenie całej Europy.

Richard Malle, 35, dołączył do BNP Paribas Real Estate w 2007 roku. W roku 2010 został Dyrektorem Działu Badań i Analiz Rynkowych na Francję składającego się z około 15 pracowników. Ponadto Richard piastuje stanowisko profesora nadzwyczajnego we francuskim konserwatorium CNAM oraz wykłada gospodarkę nieruchomościami w ICH w Paryżu. Richard uzyskał stopień doktora nauk o zarządzaniu na uniwersytecie Dauphine w Paryżu, a także tytuł magistra w dziedzinie analiz ekonomicznych i tytuł magistra w dziedzinie matematyki stosowanej. Richard jest członkiem RICS.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

0702 richard_malle_bnp_paribas_real_estateff6a.jpg

grafika | 3,59 MB

Pobierz

BNP Paribas Real Estate przedstawia swoją nową strategię w zakresie społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw „Inspire Real Estate 2020”

Po przeprowadzeniu badań internetowych wśród 6 600 wewnętrznych oraz zewnętrznych interesariuszy na terenie całej Europy BNP Paribas Real Estate udało się określić 12 zobowiązań z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstw na płaszczyźnie problematyki odpowiedzialności gospodarczej, środowiskowej, społecznej oraz obywatelskiej.